VFSO-Team 2019-2020

Warda Aoulad-L'Arbi

Voorzitter

Universiteit Antwerpen

voorzitter@vfso.be

Michael Vranken

Secretaris

Vrije Universiteit Brussel

secretaris@vfso.be

Pieter-Paul Polleunis

Penningmeester

Katholieke Universiteit Leuven

penning@vfso.be

Zilke Claessens

P.R.-coördinator

Katholieke Universiteit Leuven

pr@vfso.be

Marie Carrein

Professional Affairs-coördinator

professionalaffairs@vfso.be

Sofie vermander

Liaison Secretary (LS)

Universiteit Gent

ls@vfso.be

Amber Lesage

Mobility Coördinator

Katholieke Universiteit Leuven

mobility@vfso.be

Thomas Desmet

Design Coördinator

Katholieke Universiteit Leuven

design@vfso.be

OPEN

Groot Event-Coördinator

event@vfso.be

Jana Claesen

Event coördinator Leuven

Katholieke Universiteit Leuven

event.leuven@vfso.be

OPEN

Event coördinator Brussel

event.brussel@vfso.be

Astrid verreth

Event coördinator Gent

Universiteit Antwerpen

event.gent@vfso.be

Kristina Arnahoutova

Media coördinator

Katholieke Universiteit Leuven

media@vfso.be

Zilke Claessens

P.R.-coördinator

Katholieke Universiteit Leuven

pr@vfso.be

Julie Lebrun & Céline Helsen

Event coördinator Antwerpen

Universiteit Antwerpen

event.antwerpen@vfso.be

Alumni Adviesraad

De Alumni Adviesraad is een orgaan, samengesteld uit oud-teamleden, die het VFSO-team actief en naar beste vermogen bijstaat met advies en ondersteuning. Personen uit de Alumni Adviesraad kan u contacteren op volgend e-mailadres: alumni.adviesraad@vfso.be. Wij zorgen ervoor dat uw bericht bij de juiste persoon terecht komt.

Maxime Michielsen
Leen Claes
Joséphine Reynaert
Sofie De Rudder
Dorien De Swaef

ERELEDEN

VFSO heeft de mogelijkheid om ereleden te verkiezen ter erkenning van uitzonderlijke verdiensten aan de vereniging.

Shanna Hurts

© 2019 by VFSO