VFSO-Team 2020-2021

Open
Emina Alic

Secretaris

Universiteit Antwerpen

secretaris@vfso.be

Open

Penningmeester

penning@vfso.be

Fien Van Bockom Maas & Natan Van Wichelen

P.R.-coördinator

Universiteit Antwerpen

pr@vfso.be

Ann-Sophie de baets

Liaison Secretary (LS)

Katholieke Universiteit Leuven

ls@vfso.be

Alicia noyez

Professional Affairs-coördinator

Katholieke Universiteit Leuven

professionalaffairs@vfso.be

Astrid Verreth

Groot Event-Coördinator

Universiteit Antwerpen

event@vfso.be

Ise Hamers & Pascaline Moyersoen

Event coördinator Gent

Universiteit Gent

event.gent@vfso.be

Rena Ter-Ghazaryan

Media coördinator

Universiteit Antwerpen

media@vfso.be

Emma Walravens

Event coördinator Brussel

Universiteit Brussel

event.brussel@vfso.be

Open

Mobility Coördinator

mobility@vfso.be

Open

Event coördinator Antwerpen

event.antwerpen@vfso.be

Open

Design Coördinator

design@vfso.be

Open

Event coördinator Leuven

event.leuven@vfso.be

Alumni Adviesraad

De Alumni Adviesraad is een orgaan, samengesteld uit oud-teamleden, die het VFSO-team actief en naar beste vermogen bijstaat met advies en ondersteuning. Personen uit de Alumni Adviesraad kan u contacteren op volgend e-mailadres: alumni.adviesraad@vfso.be. Wij zorgen ervoor dat uw bericht bij de juiste persoon terecht komt.

Leen Claes
Sofie De Rudder
Dorien De Swaef

ERELEDEN

VFSO heeft de mogelijkheid om ereleden te verkiezen ter erkenning van uitzonderlijke verdiensten aan de vereniging.

Shanna Hurts
Maxime Michielsen
Joséphine Reynaert

© 2020 by VFSO